Wiele lat temu znaleźliśmy w Karkonoszach nasz dom. Zamieszkaliśmy tu, pokochaliśmy góry i wraz z upływem czasu odkrywaliśmy ich piękne i różnorodne zakątki. Poznawaliśmy szlaki, trasy rowerowe i narciarskie oraz inne wspaniałe miejsca, po polskiej i czeskiej stronie Karkonoszy.

Czasem zapominamy, że Polska to piękny kraj, różnorodny i wymarzony do spędzania urlopu, czy nawet krótkiego wypoczynku. Nasze góry są piękne o każdej porze roku.

I tak zrodził się pomysł stworzenia Śnieżki Exclusive, uroczego zakątka u podnóża Śnieżki. Miejsce otoczone soczystą zielenią, stworzone z naszych marzeń, miłości do ludzi, natury i luksusu. Nie ma drugiego takiego miejsca, gdzie wiosna, choć zwykle lekko spóźniona, wita świat tak soczyście zielono, gdzie lato wyostrza zmysły zapachem podgórskich poranków, jesień skłania do zadumy tysiącem barw, a zima czaruje bajkowymi widokami.

Wybierając tę lokalizację chcieliśmy, aby nasze apartamenty dały Wam niezapomniane wrażenia krajobrazowe, bliskość karkonoskich atrakcji, a jednocześnie poczucie, że ten zakątek jest na wyłączność tylko dla Was i Waszych bliskich.

Każdy nasz Gość jest dla nas wyjątkowy. To dla Was tworzymy to ekskluzywne miejsce z dużym ogrodem i przestrzenią do wypoczynku. Wasz spokój, komfort i bezpieczeństwo są dla nas najważniejsze. Dzięki Waszej obecności mamy nadzieję rozwijać naszą osadę dla luksusowego wypoczynku i obcowania z naturą u stóp Śnieżki.

Jesteś dla nas wyjątkowy, odpocznij luksusowo!